Водіям загрожує штраф до 3 200 гривень: де заборонено голосно грюкати дверима та багажником авто

Майже кожен водій дуже дбайливо ставиться до свого автомобіля і навіть не може уявити, щоб хтось голосно грюкнув дверима або кришкою багажника їхнього залізного коня.

Втім, є ті , хто не дбає про це, думаючи, що це неважливо, адже кожен може робити зі своєю власністю, що завгодно. Проте, це далеко не так. В Україні, як виявилося, дуже ліберальне законодавство щодо цього.

У Швейцарії водії чи пасажири автомобіля, які гучно зачиняють двері чи багажник з 22:00 до 7:00, можуть бути оштрафовані на суму 80 євро, що приблизно дорівнює 3200 гривням. Це правило створене з метою забезпечення спокою та тиші для мешканців, особливо вночі.

Місцеві автомобілісти вже привчилися до суворих вимог щодо гучного зачинання дверей своїх автомобілів і стараються утримувати шум на мінімальному рівні. Однак для туристів це правило може бути новим і незвичним. Часто туристи, не знаючи про цю норму, ненавмисно порушують її, що може призвести до стягнення штрафу. Незнання місцевих законів і правил може призвести до неприємних ситуацій і фінансових витрат.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело ТВОЯ МАШИНА
Читайте також