Водіїв в Україні почали штрафувати за використання застосунку “Дія”

Останнім часом українці все активніше використовують нові технології в своєму житті. З одного боку, це зустрічається з відкриттям уряду, який швидко впроваджує норми щодо електронного документообігу. З іншого боку, деякі нововведення можуть привести до штрафів для водіїв.

Багато водіїв вже перейшли на використання електронного водійського посвідчення і технічного паспорту у додатку “Дія”, що дозволяє мати всі необхідні документи під рукою в будь-який момент. Уряд підтвердив, що поліції та іншим уповноваженим особам можна показати необхідні відомості через цей додаток у смартфоні.

Однак деякі правоохоронці не визнають цей технологічний прогрес і, як виявилося, штрафують водіїв за використання “Дії” замість звичайних документів. Про такі випадки повідомляли юристи та самі постраждалі автомобілісти.

Патрульні штрафують водіїв за використання застосунку замість пластикових документів, вважаючи це як порушення правил дорожнього руху. Штраф становить 425 гривень за статтею 126 КУпАП. Хоча суддя може скасувати це рішення, багато водіїв вирішують просто заплатити штраф, щоб уникнути зайвих клопотів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Дорожній адвокат
Читайте також