Volkswagen випробовує свій останній автомобіль з двигуном внутрішнього згоряння

Британські журналісти видання AutoExpress помітили прототип другого покоління Volkswagen T-Roc під час зимових випробувань.

Тестовий автомобіль має той самий кузов, що й поточна модель, але з нещодавніми оновленнями. Це означає, що цей маленький позашляховик залишиться вірним своїм традиційним формам.

Новий Volkswagen T-Roc другого покоління може бути останнім автомобілем компанії з двигуном внутрішнього згоряння. Розробка нового двигуна відповідно до нових стандартів Євро-7 є дуже дорогим процесом, тому для нового T-Roc використовуються існуючі двигуни Volkswagen.

Volkswagen T-Roc використовує стару платформу MQB, таку ж, як у попередньому поколінні Golf. Новий T-Roc ймовірно отримає модифіковану версію платформи MQB, яку вже використовують в оновленому Golf. Це означає, що він отримає м’який гібридний 1,5-літровий чотирициліндровий двигун.

У новому Golf оновлена система PHEV дозволяє їздити на електриці до 100 км. Такі ж показники можна очікувати і від T-Roc, який має подібний розмір. Також можливе повернення гарячої версії R, оскільки оновлений Golf R очікується незабаром.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело mmr
Читайте також