Викрадачі викрали автівки на 1,2 млн доларів за допомогою каменю та ноутбука

У місті Араба, штат Алабама, сталася одна з найзухваліших масових крадіжок автомобілів за останній час. Група злочинців, які мали про собі лише камінь і ноутбук, викрала кілька цінних автомобілів з дилерського центру, включаючи рідкісну модель Dodge Challenger SRT Demon 170, загальною вартістю 1,2 мільйона доларів.

Злочинці використали камінь, щоб розбити вікно службового відсіку автосалону та потрапити усередину. Після цього вони обійшли систему відеоспостереження і, використовуючи ноутбук, зламали сейф. З нього вони вкрали 330 ключів, які потрібні для запуску та управління автомобілями.

Злодії використали вкрадені ключі, щоб запустити кілька автомобілів на стоянці, включаючи Dodge Challenger SRT Demon 170 2023 року, вартістю 160 000 доларів, і декілька інших моделей. Крадіжку помітили лише наступного ранку, коли прибиральники виявили розбите скло і сповістили про це. Ця аудаційна крадіжка точно заслуговує порівняння з подіями з кінофільмів “Форсаж”.

North County Dodge розпочала перепрограмування всіх ключів і запропонувала нагороду в розмірі 10 000 доларів за повернення ключів без будь-яких питань. Місцева поліція та ФБР активно розслідують цей інцидент і намагаються знайти злодіїв, щоб повернути вкрадені автомобілі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело MotorTrend
Читайте також