Визначено найнадійніший гібридний позашляховик у 2024 році

Якщо вам потрібен надійний гібридний позашляховик у 2024 році, то рекомендується звернути увагу на Toyota Highlander Hybrid. Consumer Reports високо оцінив надійність цієї моделі на 75/100 балів. Вона успішно пройшла дорожні тести з результатом 86/100 балів і отримала 4/5 за прогнозованою задоволеністю власників.

Репутація Toyota як надійного автовиробника підтверджується не лише Consumer Reports, але й іншими дослідженнями надійності автомобілів. У дослідженні надійності транспортних засобів у США за 2024 рік Toyota посіла перше місце серед виробників масового ринку.

Toyota Highlander Hybrid вирізняється надзвичайною надійністю, порівняно з конкурентами, такими як Kia Sorento Hybrid та Hyundai Santa Fe Hybrid. Хоча вартість Highlander може бути вищою, ця модель залишається конкурентоспроможним вибором, особливо через свою відмінну надійність.

Highlander Hybrid доступний у декількох версіях, від Hybrid LE вартістю від 40 790 доларів до Hybrid XLE вартістю від 45 720 доларів. Ці моделі є ідеальним поєднанням надійності, ефективності та комфорту для власників, які цінують довговічність і якість.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело TopSpeed
Читайте також