Яким буде новий бюджетний позашляховик від Toyota

Toyota розробляє новий доступний компактний позашляховик, який планується випустити під брендом Daihatsu, ставши конкурентом Suzuki Jimny. Інформацію про це надає BestCarWeb, які використовують інсайдерські дані для створення перших подробиць про майбутню модель. На рендері можна побачити компактний позашляховик, який вже за розміром схожий на Jimny.

Toyota планує виділити новий Daihatsu Taft великою кількістю незабарвлених пластикових елементів на кузові, що додасть йому характерний вигляд. Хоча конкретний дизайн поки що засекречено, ці деталі стануть визначальним елементом екстер’єру.

У сучасному вигляді Daihatsu Taft відзначається своєю практичністю та високою функціональністю як міський мінівен формату кей-карів. Нова версія залишиться в межах цих характеристик, але буде представляти собою міцний позашляховик з компактними розмірами.

Оригінальна Daihatsu Taft вперше з’явилася в 1974 році і нагадувала зменшений Jeep Wrangler. Тепер планується створення духовного спадкоємця цієї моделі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело bestcarweb.jp
Читайте також