3 найгірші кросовери з пробігом, які не рекомендують купувати експерти

Купівля автомобіля з пробігом може бути вигідною альтернативою, але не всі моделі виявляються надійними в різний час. Якщо ви плануєте придбати кросовер з вживаним автомобілем, важливо знати, які моделі краще уникнути.

Нижче представлені три кросовера, які експерти не рекомендують купувати через їхні відомі проблеми та низьку надійність, повідомляє SUVNews.

Jeep Compass (2011-2016)

Хоча Jeep відомий своєю популярністю серед любителів позашляховиків, модель Compass мала значні проблеми з надійністю у роки випуску 2011-2016. Власники скаржилися на проблеми з трансмісією, системою охолодження та електричною системою. Ці проблеми можуть призвести до великих витрат на ремонт, тому купівля Jeep Compass з цими роками випуску не рекомендується.

Ford Escape (2013-2016)

Ще один кросовер, який став причиною занепокоєнь серед експертів, – це Ford Escape випуском 2013-2016 років. Хоча він має стильний дизайн та динамічні характеристики, відомо, що ці моделі мають проблеми з електронікою, трансмісією та системою охолодження. Витрати на ремонт цих проблем можуть виявитися значними, тому купівля Ford Escape цих років випуску не рекомендується.

Nissan Rogue (2008-2013)

Nissan Rogue, випущений між 2008 і 2013 роками, також має місце у списку найгірших кросоверів з пробігом. Власники скаржилися на проблеми з трансмісією, гальмами та електронікою. Крім того, були повідомлення про корозію кузова, особливо в регіонах з агресивним кліматом. З огляду на ці проблеми, купівля Nissan Rogue цих років випуску може стати витратною та проблематичною.

Пам’ятайте, що перед купівлею будь-якого вживаного автомобіля важливо провести ретельний технічний огляд та звернутися до експертів, які надають послуги перевірки автомобілів. Визначте свої пріоритети та зробіть дослідження, перш ніж здійснити покупку, щоб уникнути неприємних сюрпризів у майбутньому.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також