Назвали топ-3 кросовери, які краще не купувати

В виданні “SUVNews” склали топ-3 кросоверів, які можна було б уникати при покупці.

Jeep Compass

Хоча Jeep має славу виробника витончених позашляховиків, Compass залишає бажати кращого. Його недоліки включають незручний внутрішній простір, погану якість матеріалів в салоні, та низьку якість плавності на дорозі. Часті випадки несправностей і поганий рейтинг надійності також роблять його не найкращим вибором.

Fiat 500X

Цей кросовер має привабливий зовнішній вигляд, але він має проблеми з продуктивністю та надійністю. Двигуни можуть бути надто шумними, а система інфотейнменту не завжди працює належним чином. Також, 500X має деякі обмеження в плані внутрішнього простору.

Mitsubishi Outlander

В цілому, Outlander має ряд якостей, але в порівнянні з багатьма конкурентами він відстає. Двигуни можуть бути менш продуктивними, ніж у більшості інших кросоверів, і салон не такий сучасний та зручний. Також, багато власників скаржаться на якість матеріалів та надійність.

Важливо пам’ятати, що вибір автомобіля повинен відповідати вашим конкретним потребам і умовам експлуатації. Рекомендації можуть змінюватися з часом, оскільки виробники вдосконалюють свої моделі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також