Топ-10 авто, які водії готові купити ще раз без жодних вагань

Щороку американський журнал Consumer Reports проводить цікаве опитування серед своїх читачів. Замість того, щоб обирати найкращу автівку за конкретними технічними характеристиками чи ціною, видання концентрується на особистих враженнях водіїв. Журнал пропонує своїм читачам відповісти на одне просте питання: чи купили б ви цей автомобіль знову?

У 2024 році перше місце в щорічному “опитуванні задоволеності” зайняв Chevrolet Corvette 2024: одразу 93% власників сказали, що вони знову обрали б цей спортивний автомобіль.

Але далі у списку превалюють кросовери та пікапи. Зокрема, в рейтингу з’явилося одразу два Rivian: електричний пікап R1T (за нього віддали голос 88%) та позашляховик R1S (отримав 84%). Минулого року Rivian теж потрапив у десятку лідерів.

На четвертому та п’ятому місці знаходяться кросовери Lexus NX Hybrid та BMW X5, на сьомому – пікап Ford Maverick Hybrid. Далі розташувалися ще два кросовери Kia Telluride і Honda Pilot.

  1. Chevrolet Corvette (93%)
  2. Rivian R1T (88%)
  3. Mazda MX-5 (88%)
  4. Lexus NX Hybrid (87%)
  5. BMW X5 (85%)
  6. Rivian R1S (84%)
  7. Ford Maverick Hybrid pickup (83%)
  8. Kia Telluride (82%)
  9. Honda Pilot (82%)
  10. Hyundai Ioniq 6 (81%)

Журнал Consumer Reports вважає, що люди готові знову купувати ті автомобілі, які “забезпечують обіцяну продуктивність, ефективність, місткість, розкіш та/або комфорт”.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також