Топ-10 автомобільних двигунів, від яких краще триматися подалі

Автомобільний двигун є невід’ємним серцем транспортного засобу, і подібно до людського серця, будь-які проблеми з ним можуть викликати безліч неприємностей. Вибір ненадійного двигуна може призвести до постійних ремонтів і великих витрат на обслуговування для водіїв. Розглянемо перелік двигунів, які відзначаються своєю ненадійністю та можуть стати справжнім головним болем для власників автомобілів.

Mazda 13B-MSP: Mazda відома своїми надійними двигунами, але 13B-MSP має свої проблеми, особливо на українських дорогах, що призводить до значних витрат на ремонт.

Subaru EE20: Цей двигун має обмежений ресурс пробігу та вимагає регулярного технічного обслуговування через проблеми з інжектором і сажовим фільтром.

Mercedes Benz M271 E18 ML-AL: Привідний ланцюг цього двигуна може розтягнутися при невеликому пробігу, але за ретельного обслуговування його термін служби може бути продовжений.

Porsche M48.50, M48.51, M48.52: Висока витрата палива та високі вимоги до оливи роблять ці двигуни проблематичними.

Opel GM 2.0: Ненадійний турбонаддув, особливо за агресивних умов водіння, може швидко призвести до серйозних проблем і значних витрат на ремонт.

Mercedes-Benz M272, M273: Ці двигуни часто мають питання щодо надійності та терміну служби, особливо з валами та шестернями.

Volkswagen-Audi EA111: За десять років виробництва цей двигун стикався з проблемами турбіни, ланцюга, маслоочисника та поршнів.

BMW N63b44: Проблеми з перегрівом можуть виникнути вже на ранніх етапах експлуатації цього двигуна.

VAG CDNC TSI EA888 2: Цей агрегат показує особливості поршневої групи, що може викликати підвищене споживання оливи, знос циліндрів і перегрів.

BMW N52b25 i6: Витоки оливи стають частою проблемою для цього двигуна, вимагаючи регулярної заміни прокладок.

З огляду на історію цих двигунів, потенційним покупцям рекомендується уважно перевірити їхню надійність перед вибором автомобіля, щоб уникнути потенційних проблем та великих витрат на ремонт.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело avtosota.com
Читайте також