Топ-4 китайські кросовери, яким не страшна іржа та корозія

Схильність до швидкої корозії була важливою проблемою для багатьох китайських автомобілів під час їхнього масового виробництва. Тепер ситуація змінилася, проте деякі китайські моделі виявляють більш ефективний захист від корозії, ніж інші.

Серед таких моделей виділяються популярні кросовери Chery Tiggo 7, Chery Tiggo 4, Haval Jolion та Geely Atlas. За висновками експертів, днище нових Geely Atlas обробляється щільним шаром антикорозійного покриття, а кузов Haval Jolion має гальванічну оцинковку, яка ефективно захищає його від будь-яких проявів корозії протягом наступних 10-15 років.

У сегменті вживаних автомобілів найменш схильні до корозії є позашляховики Audi Q5 і BMW X5, а також легкові автомобілі Volkswagen Passat та Opel Insignia виробництва 2008-2017 років. Серед японських автомобілів найвищу стійкість до корозії проявляють Toyota Corolla, Mazda 3 та Mitsubishi ASX, додали фахівці.

За даними Укравтопрому, протягом жовтня українські покупці придбали 1306 китайських легкових автомобілів, з яких 878 були новими, а 428 – вживаними.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело mmr.net.uа
Читайте також