Топ-5 вживаних кросоверів, які часто ламаються, а ремонт дорогий

Вибір вживаного автомобіля, особливо кросовера, може бути складним завданням. Чи стане він надійним партнером на дорозі, чи виявиться джерелом постійних ремонтів і витрат – це питання, яке хвилює багатьох автолюбителів. Деякі моделі кросоверів відомі своєю непростою долею і частими поломками, які призводять до високих витрат на ремонт.

В “SUVNews” розглянули п’ять таких моделей, щоб допомогти вам зробити обдуманий вибір.

Land Rover Range Rover Evoque

Хоча Range Rover Evoque здобув популярність завдяки своєму стильному дизайну і вишуканому інтер’єру, він відомий і своєю нестабільною репутацією з точки зору надійності. Проблеми з електронікою, системою передачі та підвіски зазвичай стають причиною серйозних проблем, які вимагають дорогого ремонту.

BMW X5

BMW X5 може вражати вас своєю динамікою і розкішшю, але він також відомий своєю складною конструкцією та високими витратами на ремонт. Проблеми з двигуном, системою охолодження та електрикою часто зустрічаються у цій моделі.

Audi Q7

Audi Q7 вражає своєю вишуканістю і комфортом, але власники часто стикаються з проблемами з гідропідсилювачем керма, турбінами і системою повітряного охолодження, що може призвести до значних витрат на ремонт.

Jeep Grand Cherokee

Jeep Grand Cherokee, відомий своєю високою прохідністю і динамікою, також відомий своїми проблемами з трансмісією, системою гальмування та електронікою. Ремонт таких ускладнених систем може обійтися власникам великою сумою.

Mercedes-Benz GL-Class

Mercedes-Benz GL-Class може бути вражаючим автомобілем з ексклюзивним інтер’єром і потужними двигунами, але він також відомий своїми проблемами з підвіскою, гальмами та системою вприску пального, що може призвести до великих витрат на ремонт.

Перед придбанням будь-якого вживаного кросовера важливо здійснити докладний технічний огляд і перевірку історії обслуговування. Це допоможе уникнути неприємних сюрпризів і забезпечить вам безпечне та комфортне водіння на дорозі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також