Топ-5 вживаних кросоверів з великою витратою пального: дуже “б’ють” по гаманцю

Інформація про топ-5 вживаних кросоверів з великою витратою пального може бути корисною для тих, хто розглядає можливість купівлі вживаного автомобіля і хоче заздалегідь оцінити, скільки йому доведеться витрачати на пальне. Важливо зазначити, що більша витрата пального може призвести до вищих операційних витрат у вигляді пального і викидів CO2, тому ця інформація може бути корисною для тих, хто прагне зменшити вплив свого автомобіля на довкілля.

Отже, ось топ-5 вживаних кросоверів із великою витратою пального від “SUVNews“:

Jeep Grand Cherokee SRT (2014-2021):

Цей потужний кросовер від Jeep обладнаний 6.4-літровим V8 двигуном, який, незважаючи на свою велику потужність, має високе споживання пального, особливо при активному водінні.

Dodge Durango SRT (2018-2021):

Дуранго SRT має схожий двигун V8 з Grand Cherokee SRT, і витрата пального тут також вражає. Великий об’єм і потужність позначається на бюджеті власника через пальне.

Mercedes-Benz GLE 63 AMG (2016-2021):

Цей розкішний кросовер від Mercedes-Benz пропонує шалену потужність завдяки своєму бітурбованому V8 двигуну, але велика витрата пального є недоліком цього автомобіля.

Land Rover Range Rover Sport SVR (2014-2021):

Версія SVR Range Rover Sport також обладнана потужним V8 мотором, який забезпечує високий рівень продуктивності, але, на жаль, разом із високими оборотами йде і велика витрата пального.

Ford Explorer ST (2020-2021):

Потужний кросовер Ford Explorer ST має турбодвигун V6 з вражаючими характеристиками, але це також призводить до великої витрати пального.

Якщо ви розглядаєте придбання одного з цих автомобілів, будьте готові до того, що регулярні заправки можуть стати нормою. У такому випадку розгляньте можливість встановлення додаткових економних систем або розгляньте інші варіанти кросоверів з меншою витратою пального, які відповідають вашим потребам та бюджету.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також