Топ-7 популярних кросоверів з дуже надійними двигунами

Як відомо, двигун – це серце будь-якого автомобіля. І якщо він є надійним, то можна вважати і саму машину міцною. Іспанські журналісти склали рейтинг найбільш безпроблемних двигунів у популярному класі компактних кросоверів.

Mazda CX-5

У подібних рейтингах автомобілі японських брендів завжди знаходяться на провідних позиціях, і цей ТОП не є винятком. Моделі Mazda CX-5 оснащені 2- та 2,5-літровими атмосферними бензиновими двигунами, які за десятиліття продемонстрували свою надійність.

Honda CR-V

Ще один представник автопрому з Японії, Honda CR-V, здатний забезпечити відсутність технічних проблем з двигунами на сотні тисяч кілометрів. 2- та 2,4-літрові «атмосферники» у моделі CR-V відомі своєю надійністю, а рейтинг загальної надійності автомобіля за даними видання «JDPower» становить 83 бали зі 100.

Volkswagen Tiguan

Volkswagen Tiguan є одним із лідерів компанії VW, як загалом, так і в сегменті SUV. Це пов’язано з його моторною гамою, що включає 1,4- та 2-літрові бензинові агрегати, а також 2-літровий дизель. Наслідок загальної надійності моделі залишається не ідеальним, оцінка експертів «JDPower» становить 77 балів зі 100.

Lexus NX

У цьому списку також присутній кросовер Lexus NX, який представляє собою суббренд Toyota. Основний акцент робиться на 2,5-літровому моторі, який співпрацює з електричною системою. Він славиться невисоким рівнем витрати пального та відсутністю серйозних технічних несправностей. Рейтинг загальної надійності NX складає 81 бал зі 100.

Kia Sportage

2- та 2,4-літрові бензинові мотори, а також дволітровий дизель у Kia Sportage визнані дуже надійними, що дозволило моделі посісти почесне п’яте місце в цьому рейтингу. Загальна безвідмовність цього автомобіля є однією з найкращих у сегменті з рейтингом 88 балів зі 100.

Subaru Forester

Бестселер Subaru, який забезпечує високий рівень загальної надійності (84 бали зі 100) та має міцні «опозитні» двигуни, також включений до цього списку.

Toyota RAV4

Завершує цей ТОП популярний кросовер Toyota RAV4, який, крім високого рівня загальної надійності (оцінка 81 бал зі 100), може похвалитися ефективною гібридною силовою установкою з більше ніж 200 кінськими силами та низьким рівнем витрати пального.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело ampercar.com
Читайте також