Топ найдоступніших автомобілів з повним приводом на українському ринку

Українці із задоволенням обирають нові кросовери, проте не всі ці автомобілі підвищеної прохідності доступні з повним приводом. Журналісти Auto-Consulting розкрили інформацію про найдоступніші повнопривідні автомобілі на нашому ринку.

Серед таких автомобілів лідером за доступністю є Renault Duster. Модель з 1,5-літровим турбодизельним двигуном потужністю 110 к.с. та 6-ступінчастою механічною коробкою передач коштує від 839 400 гривень.

Також варто звернути увагу на доступні повнопривідні моделі від Suzuki. Найдоступнішим рамним позашляховиком на українському ринку є Suzuki Jimny. Усі варіанти цієї моделі обладнані повним приводом, а вартість починається від 883 000 гривень за версію з механічною коробкою передач та 1 080 000 гривень за варіант з автоматичною коробкою передач.

Кросовер Suzuki S-Cross з системою повного приводу AllGrip, 140-сильним турбодвигуном та 6-швидкісною автоматичною трансмісією коштує від 933 800 гривень.

Компактний Suzuki Vitara з 1,6-літровим двигуном потужністю 117 к.с. та автоматичною коробкою передач доступний за ціною від 942 000 гривень.

Якщо говорити про вторинний ринок України, то повнопривідний кросовер можна придбати за ціною від 2000 доларів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також