Автоексперт назвав мінуси додаткової шумоізоляції авто

Покращення звукоізоляції автомобіля допомагає зменшити шум від дороги і шин, що підвищує комфорт під час їзди, особливо весною, коли шум стає більш відчутним.

Проте, автоексперт Віктор Волошин розказав, що таке покращення може не підійти для кожного автомобіля і мати свої ризики.

Волошин зауважив, що хоча покращена шумоізоляція може підвищити комфорт водія і покращити якість звуку аудіосистеми, вона може також мати недоліки. Наприклад, невірно виконана установка може призвести до корозії, особливо якщо клей для гасіння вібрацій нанесено неправильно.

Невірно встановлена ізоляція може спричинити накопичення конденсату, що призведе до швидкої корозії металу, особливо у порожнинах під ізоляцією.

Крім того, навіть якісно встановлена шумоізоляція має свої недоліки. Ці покращення вимагають певних витрат, як у фінансовому плані, так і у вигляді додаткової ваги. Використання якісних матеріалів для комплексної звукоізоляції може бути досить дорогим – приблизно 15 000 гривень за деякими оцінками.

Також, додаткова вага від матеріалів звукоізоляції може збільшити загальну масу автомобіля на сто кілограмів, що впливає на такі аспекти, як гальмівний шлях та витрата палива.

Хоча звукоізоляцію можна виконати власноруч, Волошин підкреслив, що цей процес вимагає значних навичок і терпіння. Тому він рекомендував довірити таку роботу професіоналам в авторитетному автосервісі, а не намагатися зробити її самостійно.

Важливо обдумати всі можливі ризики та недоліки перед додатковою звукоізоляцією автомобіля, яка, безумовно, підвищить комфорт. Незалежно від того, чи вибрати професіоналів для установки, чи зробити це самостійно, власник автомобіля має уважно розглянути всі витрати та переваги, щоб зробити найкращий вибір для свого транспортного засобу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Avtosota
Читайте також