Чому досвідні водії завжди беруть лимон у салон автомобіля: корисний лайфхак

Коли водій засинає за кермом, він стає небезпекою для всіх на дорозі, навіть якщо їде сам. Основна причина цього – втома від недосипання, коли водій не відпочив достатньо, і відчуває невиспаність.

Відповідно до правил, водій може перебувати за кермом протягом не більше 9 годин на добу, за винятком 10 годин, якщо це не відбувається частіше двох разів на тиждень. Якщо водій вичерпав час керування, але немає доступного місця для відпочинку, з дотриманням певних заходів безпеки час пересування можна збільшити на годину або дві.

У деяких випадках водії не завжди дотримуються цих правил. Таким чином, вони можуть скористатися перевіреним способом для підбадьорення за допомогою лимона.

Досвідчені водії завжди мають лимон в автомобілі, особливо якщо планується довга поїздка вночі. Вони знають, що якщо відчувається втома, можна з’їсти кілька часточок лимона або просто покласти шматочок під язик, щоб підбадьоритися.

У цитрусових, таких як апельсин, лимон, грейпфрут, лайм, бергамот і кумкват, міститься велика кількість вітаміну C, який має бадьорний і тонізуючий ефект.

Якщо після споживання лимона водій все ще відчуває сонливість, краще зробити зупинку і відпочити. Ймовірно, що в такому випадку автомобілістові допоможе лише тривалий сон, тому без перерви не обійтись.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Politeka
Читайте також