Чому категорично не можна заправляти авто відразу після злива палива з бензовоза

Кожен водій, який часто заправляє авто, хоча б раз стикався з тим, що АЗС припиняє обслуговування на технічну перерву. Це стається, коли прибуває бензовоз і паливо з нього переливають у підземні резервуари.

В цій ситуації водії рекомендують один одному утриматися від заправки на даній АЗС або зачекати протягом мінімум 20 хвилин.

Чому не варто заправляти авто відразу після зливу палива з бензовоза

Заправляти автомобіль відразу після зливу пального не рекомендується через наявність осаду у паливі, який завжди присутній у будь-якому виді пального у вигляді дрібного сміття. Під час перекачування цей осад може збовтуватися і потрапити у паливну систему автомобіля. Хоча на заправних станціях запевняють, що у них є всі необхідні фільтри, а паливний фільтр автомобіля може затримувати часточки, у якому стані фільтр на заправці і чи він є узагалі, залишається на совісті заправників.

Які проблеми можуть виникнути з авто, якщо у паливну систему попаде осад?

Наявність осаду в паливній системі може викликати ряд проблем, що негативно впливають на функціонування автомобіля та можуть призвести до серйозних несправностей.

Засмічення фільтрів

Забруднення фільтрів Накопичений осад може заблокувати паливний фільтр, що призведе до зниження подачі палива та втрати потужності. Заблокований фільтр також може спричинити перегрів двигуна та пошкодження інших компонентів паливної системи.

Корозія

КорозіяОсад може містити воду та інші речовини, що сприяють корозії. Це може призвести до пошкодження паливного бака, трубопроводів та інших компонентів паливної системи. Корозія може призвести до витоку палива, пошкодження двигуна та інших проблем.

Зниження продуктивності

Погіршення продуктивностіОсад зменшує октанове число палива, що може призвести до зниження потужності та збільшення споживання палива. Забруднені форсунки можуть спричинити нерівномірну роботу двигуна та проблеми з запуском.

Пошкодження двигуна

Унаслідок осаду можуть постраждати компоненти двигуна, такі як поршні, циліндри та інжектори, що може призвести до необхідності дорогого ремонту або заміни двигуна.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Telegraf
Читайте також