Чи справжню витрату пального в авто вказують виробники?

Сучасні тенденції в автоіндустрії націлені на підвищення екологічності транспортних засобів, і виробники все частіше впроваджують у життя більш економічні та екологічно чисті двигуни. З метою перевірки реальних характеристик витрат пального та викидів в атмосферу різних автомобілів експерти Австралійської автомобільної асоціації вирішили провести великий масштабний тест.

Програма тестування, що фінансується Співдружністю на суму 14 мільйонів доларів, вже надала свої перші результати, які виявилися досить неоднозначними. Перша хвиля тестів, присвячених витратам пального та викидам, показала, що більшість транспортних засобів перевищують заявлені норми.

Малі та середні кросовери були обрані для першого тесту. Виявилося, що шість з них витрачають пального більше, ніж обіцяно виробником. Чотири автомобілі показали невелике перевищення у межах 2,5% в порівнянні з офіційними цифрами, тоді як два інші перевищили заявлені показники від 8 до 13%.

За результатами тестів лідерами ефективності стали Haval Jolion, Hyundai Tucson і Nissan X-Trail, які витрачали менше пального під час реального водіння, ніж в лабораторних умовах. GWM Haval Jolion витрачав 7,9 літра бензину на 100 кілометрів, що менше, ніж офіційно заявлений рівень 8,1 л/100 км. Hyundai Tucson витратив 6,2 л/100 км порівняно з рекламованими 6,3 л/100 км, а Nissan X-Trail витратив 7,3 л/100 км проти офіційних 7,4 л/100 км.

Найнижчі показники ефективності демонструє Toyota RAV4 GX, обладнаний 2,0-літровим чотирициліндровим бензиновим двигуном без турбонаддува та автоматичною коробкою передач. Витрата пального складає 6,8 л/100 км, що на 13% перевищує заявлені виробником показники.

Hyundai Kona виявився не набагато кращим – також обладнаний 2,0-літровим чотирициліндровим бензиновим двигуном без турбонаддува та автоматичною коробкою передач, витрата пального становить 7,0 л/100 км, що майже на 13% вище, ніж офіційно вказано 6,2 л/100 км. Також експерти перевіряли реальні викиди в атмосферу, виявивши, що автомобілі, які були на тесті, перевищують вказані виробником показники викидів під час руху.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело auto.24tv.ua
Читайте також