Дизайн керма в автомобілі може кардинально змінитися: яка причина

Німецька компанія ZF створила нову подушку безпеки, яка розташована у верхній частині керма, звільняючи центр. Це нововведення зробив підрозділ ZF Lifetec, який займається автомобільною безпекою. За словами компанії, нова подушка безпеки не поступається в безпеці і відкриває нові можливості для дизайну.

Рульове колесо від ZF Lifetec з подушкою безпеки в ободі виглядає стильно і просто. Кнопки сигналу залишаються в центрі. Завдяки цьому автомобільні компанії можуть розмістити в центрі керма екран або інші елементи управління, де раніше була подушка безпеки.

ZF також повідомляє, що нове рульове колесо може мати функцію виявлення, чи тримає водій кермо в даний момент. Це може підняти рівень безпеки та комфорту під час водіння.

Наразі ZF не розкрила деталі щодо готовності нової конструкції подушки безпеки до виробництва і не повідомила про терміни її впровадження на серійні моделі. Однак ця технологія, безперечно, зацікавить дизайнерів автомобільних інтер’єрів, які прагнуть створювати більш естетичні та функціональні кермові колеса.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело MMR
Читайте також