Експерти з Німеччини виявили слабкі сторони китайських автомобілів

Експерти з німецького ADAC вивчили китайські автомобілі, щоб з’ясувати, в чому їх переваги і недоліки.

За результатами тестування 13 моделей за останні три роки виявлено, що китайські автомобілі стали серйозними конкурентами і впевнено проявили себе у багатьох категоріях випробувань. За двома винятками всі автомобілі отримали максимальну оцінку – п’ять зірок в краш-тесті Euro NCAP.

Китайські автомобілі показали себе добре у тестуванні систем безпеки, зокрема у функціонуванні системи ESP. На відміну від деяких європейських моделей, у них не виявлено слабкостей. Експерти ADAC також відзначили високу якість матеріалів і ретельне припасування деталей кузова та салону.

Однак виявлено також і недоліки. Наприклад, системи розпізнавання дорожніх знаків, утримання смуги руху та дотримання дистанції часто працювали ненадійно. Європейським виробникам вдається краще справлятися з цими складними системами завдяки своєму багаторічному досвіду у цій галузі.

Сенсорні екрани мають проблеми, такі як складна структура меню, повільне реагування, помилки програмного забезпечення та неправильні переклади, що призводить до проблем у керуванні кондиціонером, навігацією та розвагами.

Експерти відзначили, що китайські виробники швидко реагують на критику. Наприклад, у нових моделях від Nio системи вже суттєво покращено.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Avtomir
Читайте також