Хто може отримати нові серії номерних знаків в Україні

Приватним компаніям було офіційно дозволено виготовляти номерні знаки з новими комбінаціями літер та цифр. Ці номери будуть призначатися сервісними центрами МВС, повідомила прес-служба Головного сервісного центру МВС.

Останні зміни в нормативно-правових актах дозволяють підприємствам не лише виготовляти дублікати номерних знаків, а й створювати нові. Тепер власники автомобілів можуть вибирати між отриманням звичайних номерів у сервісному центрі МВС та замовленням “цифрових” номерів у підприємців з ліцензією на такі послуги.

Нові серії номерних знаків були затверджені наказом МВС №53 від 30 січня 2024 року, але наразі їх ще не встановлено на автомобілях. Це спростить процес призначення комбінацій букв та цифр і зменшить ризик втручання посадових осіб. Існує спеціальна процедура отримання дозволу на видачу цих номерів, яку можна знайти на веб-сайті Головного сервісного центру МВС.

Нові номерні знаки для автомобілів українського виробництва будуть виглядати інакше, ніж імпортні “євробляхи”, які мають символи латинського алфавіту та виготовлені за межами Центрального сервісного центру МВС.

Ці підприємства, які отримали дозвіл, можуть виготовляти номерні знаки, які відповідають встановленим державним стандартам, але з використанням окремих серій, таких як OA, OV, OS, OE, ON, OI, OK, OM, UB, UC, AG, AJ, DB та NA.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело bigmir
Читайте також