Може вивести двигун з ладу: водіям назвали найнебезпечнішу лампочку на приладовій панелі авто

Експерти зауважили, що одним з найнебезпечніших сигналів на приладовій панелі авто є індикатор низького тиску масла. Це може вказувати на проблеми, такі як витік мастила або поломка масляного насоса. Якщо цей сигнал засвітився, важливо негайно зупинити авто в безпечному місці і вимкнути двигун. Ігнорування цього сигналу може призвести до серйозних пошкоджень двигуна.

Іноді, якщо проблема з авто викликана просто нестачею мастила, можна вирішити її на місці. Якщо є достатня кількість моторного мастила у багажнику, можна додати його до двигуна і продовжити поїздку. Щоб дістатися додому, можна використовувати навіть мастило іншої марки, але важливо, щоб воно було призначене саме для двигуна, а не для інших частин автомобіля, наприклад, для трансмісії.

Якщо ви помітили сліди мастила в моторному відсіку або масляну калюжу під авто, це може свідчити про витік мастила. У таких випадках краще викликати евакуатор і залишатися на місці до його приїзду. Не запускайте двигун самостійно, оскільки це може загострити проблему і ускладнити подальший ремонт у спеціалістів автосервісу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Твоя машина
Читайте також