Назвали автомобілі, на яких найчастіше “скручують” пробіг

Фальсифікація пробігу залишається актуальною проблемою в автомобільній галузі, яка вразлива як для автосалонів, так і для покупців по всьому світу.

Ця шахрайська практика спрямована переважно на конкретні моделі автомобілів, що стимулювало експертів вивчити, які бренди найчастіше стають об’єктом маніпуляцій з пробігом.

Проведено комплексне дослідження ринку в 18 країнах, включаючи Україну, яке розкрило поширеність цього виду обману та його наслідки в різних регіонах.

Шахрайство з пробігом, що включає фальсифікацію одометра транспортного засобу для відображення меншого пробігу, ніж фактичний, залишається серйозною проблемою.

Дослідження охопило різноманітні країни, включаючи Польщу, Румунію, Угорщину, Францію, Словенію, Словаччину, Чехію, Литву, Латвію, Естонію, Україну, Болгарію, Сербію, Німеччину, Італію, Хорватію, США. Експерти ретельно проаналізували понад 700 тисяч випадків маніпуляцій з пробігом у цих регіонах і зробили вражаючі висновки.

Дослідження підтвердило, що моделі BMW найчастіше потрапляють під удар махінацій з пробігом, зокрема моделі BMW M5 2006, 2012 і 2013 років випуску, а також моделі 7-ї серії 2009, 2010 і 2016 років лідирують серед автомобілів, що постраждали.

П’ять моделей BMW увійшли до першої десятки, що свідчить про тривожну тенденцію. Розслідування виявило маніпуляції приблизно в 16,1% перевірених автомобілів, незалежно від марки, підкреслюючи серйозність проблеми на глобальному рівні.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело avtosota.com
Читайте також