Поліція цього тільки й чекає: водіям вказали на 3 помилки, які привертають увагу патрульних

У щоденній метушні багато водіїв не завжди помічають дрібні помилки. Хоча це може здатися неважливим, поліція часом розглядає такі дії як порушення правил дорожнього руху. Це може призвести до зупинки авто і юридичних наслідків. Експерти з Motorbiscuit підкреслюють 3 такі помилки, які водії повинні уникати.

1. Їзда зі зламаною фарою або задніми габаритами

Коли лампочка у фарі перегорить або габарити розіб’ються під час паркування, це може здатися малозначним, і ви не поспішаєте це виправляти. Проте поліція завжди звертає увагу на такі дрібниці і може оштрафувати вас за ці порушення. Недіюча фара чи габарити вночі можуть стати причиною аварійної ситуації.

2. Незаконні модифікації

Внесення змін до автомобіля, які не відповідають стандартам і не внесені до свідоцтва про реєстрацію, є серйозним порушенням і може призвести до штрафу. Це часто стосується великих обважувань, занадто темного тонування, небезпечних вихлопних систем та заміни ключових компонентів.

3. Помилки ледачого водіння

Іноді водії просто лініються або забувають зробити такі маленькі речі, як включити поворотник, пристебнутися або правильно реагувати на жовте світло, або не повністю зупинитися на знаку “Стоп”. Це може здатися неважливим, але для інших учасників руху це може стати проблемою. Поліція розуміє такі ситуації і може оштрафувати водія за ці порушення.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також