Водії у селах і райцентрах під прицілом: поліція готується накладати штрафи до 40 тисяч гривень

За останні часи зросла ціна на автомобільне паливо та обслуговування авто в Україні, тому багато водіїв шукають інші види транспорту для щоденних поїздок. Один з популярних варіантів – це малокубатурні засоби, наприклад, скутери і мопеди. Їх особливо використовують у сільських районах, де менше контролю з боку поліції. Проте, останнім часом правоохоронці стали активніше працювати в селах і райцентрах, знаючи про цю тенденцію.

Правоохоронці цікавляться тим, чи мають водії скутерів і мопедів права категорії “А1”. Українці часто не дотримуються цієї вимоги для малокубатурного транспорту. Деякі вважають, що оформлення документів на нього необов’язкове за законом. Проте для поліції це не має значення – всі, хто нелегально керує таким транспортом без прав, отримають штраф.

Початкове штрафне санкціонування для порушників складе 3400 гривень, проте в адміністративних ситуаціях трапляються випадки, коли українських водіїв оштрафували за керування скутером без відповідних прав на суму до 40 800 гривень.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Avtosota
Читайте також