Як водії в Україні мають їздити вночі, щоб не отримати штраф: повинен знати кожен

Всі знають, що водіння вночі сильно відрізняється від денного через погану видимість, яка підвищує ризик аварій. Щоб уникнути аварій і штрафів за порушення ПДР, водіям потрібно знати кілька правил.

Дотримуйтеся правил дорожнього руху: завжди слідкуйте за ПДР, особливо вночі. На порожній нічній дорозі легко втратити контроль над швидкістю та відстанню, що може призвести до аварії та штрафів.

Будьте обережні в темряві: уважно слідкуйте за дорогою, адже з темряви можуть раптово з’явитися перешкоди, пішоходи або інші транспортні засоби.

Пропускайте пішоходів: вони повинні бути в пріоритеті, бо найбільш вразливі на дорозі.

Переконайтеся, що маневри безпечні: робіть розвороти та перестроювання лише тоді, коли впевнені, що це безпечно для вас і інших на дорозі.

Тримайте машину чистою: переконайтеся, що фари, ліхтарі та дзеркала заднього виду чисті, щоб забезпечити найкращу видимість вночі.

Будьте обережні, коли відкриваєте двері: якщо зупинилися і вирішили відчинити двері з боку дороги, перевірте, щоб з темряви раптом не виїхала інша машина.

Використовуйте світловідбивачі: якщо зупинилися на узбіччі, позначте своє авто за допомогою світла або світловідбивних елементів.

Пристібайте ремені безпеки: це обов’язково в будь-який час доби.

Не сідайте за кермо п’яними: більшість нічних аварій трапляється через нетверезих водіїв.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело UaMotors
Читайте також