Загорівся Check Engine: як довго можна їздити на машині з увімкненою лампочкою

“Check Engine” на приладовій панелі авто може означати різні проблеми, а не завжди серйозні. Деякі водії можуть продовжувати їздити, ніби нічого не трапилося, коли вони побачать цей сигнал. Але це може бути небезпечно, бо проблема може стати гіршою, якщо не вирішувати її вчасно.

“Check Engine” попереджає водія, що комп’ютер авто виявив проблеми з двигуном або іншими частинами, які з ним пов’язані.

Коли “Check Engine” світиться, не треба панікувати, але і не варто зволікати з відвідуванням сервісу. Цей сигнал означає, що є проблема з двигуном або іншими частинами авто. Якщо ви не виправите це вчасно, це може призвести до більш великих проблем, збільшити витрати пального та пошкодити каталітичний нейтралізатор.

“Check Engine” може світитися через використання палива, яке не підходить для вашого авто. Наприклад, якщо ваш авто призначений для використання бензину високої якості, а ви залили бензин низького якісного класу, то це може призвести до появи цього сигналу. Щоб виправити цю проблему, потрібно змінити паливо на підходяще для вашого авто.

Після того як лампа “Check Engine” загорілася, не треба зволікати з відвідуванням сервісу, навіть якщо проблема не здається серйозною.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Твоя машина
Читайте також