Дизельні авто мають багато переваг перед бензиновими: вони економічніші, надійніші та забезпечують високий крутний момент. Але дизельне паливо має великий мінус — на морозі воно густішає. Це може спричинити проблеми із запуском двигуна та навіть його поломку.
Дизельне паливо густішає через парафін, який у ньому міститься. Вже при 0°C парафін починає кристалізуватися, і паливо стає схожим на гель. При температурі нижче -12°C воно може зовсім загуснути. До того ж у баку може утворюватися конденсат, який на морозі замерзає й ускладнює проблему.
Читайте також:
Навіщо водії колись тримали шматок господарського мила в бардачку
Чому вібрує кермо: розбалансування коліс – не єдина проблема
Якщо дизельне паливо загусне, це проявиться у вигляді проблем із запуском двигуна, втрати потужності, погіршення динаміки та забитих фільтрів чи паливних трубок. Щоб уникнути цього, потрібно дотримуватись кількох простих порад.
Взимку не варто їздити з напівпорожнім баком, щоб уникнути утворення конденсату. По-друге, краще заправлятися зимовим дизелем, який вже має спеціальні добавки проти загусання. Такі присадки можна також додавати в паливо самостійно. Для важкої техніки та вантажівок можна використовувати підігрівачі двигуна і паливної системи, хоча для легкових авто це рідко необхідно.
Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!
На європейських дорогах з’являється новий тип дорожньої розмітки у вигляді білих кіл. Видання Telegrafi роз’яснило,…
Зима — це не лише сніг і мороз, але й справжнє випробування для водіїв. Проблеми…
Господарське мило в машині може здатися звичним. Воно добре очищає руки від масел та бруду,…
Іноді водій може відчути вібрацію в рульовому колесі. Багато хто в такому випадку вважає, що…
Німецький автогігант BMW виробляє автомобілі, які славляться своїм стилем, потужністю та новітніми технологіями. Однак власники…
Зимова експлуатація автомобіля вимагає не тільки хорошого підготування, а й наявності важливих аксесуарів, які можуть…