Деякі автовласники в Україні вважають постійну лайку та грубощі за кермом частиною своєї автомобільної культури. Вони можуть відповісти грубим словом на дорозі навіть за дрібне порушення, таке як переходження пішохода чи обгонювання їх іншим водієм. Однак важливо знати, що не всюди така поведінка заохочується і деяким водіям доводиться дуже жорстко розплачуватися за це.
Наприклад, у Німеччині на законодавчому рівні встановлено заборону на образливу поведінку за кермом та образу інших учасників дорожнього руху. За німецьким законодавством водіям заборонено виражати лайку, показувати середній палець і навіть висувати язик.
Штрафи за порушення цих правил можуть становити від 100 до 4000 євро (що відповідає приблизно 4000 до 160 000 гривень за курсом обміну).
Розмір штрафу залежить від різних факторів, таких як серйозність порушення та ступінь небезпеки для суспільства.
Враховуючи те, що багато українців виїжджають до Німеччини на власних автомобілях, знання таких правил стає дуже важливим для вітчизняних водіїв.
Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!
Сучасні автомобілі – це не просто транспорт, а справжні технологічні дива. Багато водіїв навіть не…
Багато сучасних авто випускають без запасного колеса, щоб зменшити витрати. Але це створює проблему, якщо…
Каталітичний нейтралізатор (каталізатор) допомагає зменшити шкідливі викиди автомобіля з двигуном внутрішнього згоряння. Це важлива частина…
Не кожен водій буде радий, якщо його зупинить поліція. Однак іноді й для патрульних спілкування…
Штрафи за порушення ПДР в Україні є найчастішим видом покарання для водіїв. Однак значна частина…
Колір автомобіля — це не лише про зовнішній вигляд. Психологи вважають, що обраний відтінок може…