Українські автовласники знають, що є заборонені місця не лише для паркування, а й для зупинки, які часто позначені відповідними дорожніми знаками. Проте, у випадках форс-мажору зупинка там не вважається порушенням. До таких ситуацій можна віднести, наприклад, раптове закінчення пального в автомобілі. В цьому випадку можна використовувати аварійку, знайти пальне і якнайшвидше покинути заборонену зону.
У деяких країнах, проте, нестача пального може бути не приводом для звільнення від покарання, а навпаки – додатковим обтяжуючим обставини.
На місцевих автобанах у Німеччині, де відсутні обмеження швидкості, а лише рекомендовані умови руху, заборонено робити зупинки. Якщо автомобіль раптово зупинився через нестачу палива, водія оштрафують на 70 євро (близько 3000 гривень).
Місцеві законодавці вважають, що виїзд на автобан з недостатнім запасом палива є виявом недбалості водія. Вони вважають, що автовласник повинен перед поїздкою налаштувати автомобіль і перевірити рівень палива в баку, особливо умовах, коли зупинка заборонена. Закон стверджує, що дії водіїв, які не виконали свої обов’язки, можуть створити небезпеку для інших учасників дорожнього руху, тому вони повинні нести відповідальність за це.
Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!
Не кожен водій буде радий, якщо його зупинить поліція. Однак іноді й для патрульних спілкування…
Штрафи за порушення ПДР в Україні є найчастішим видом покарання для водіїв. Однак значна частина…
Колір автомобіля — це не лише про зовнішній вигляд. Психологи вважають, що обраний відтінок може…
Розкішні німецькі кросовери поєднують стиль, передові технології, високу якість і потужність. Однак їхня ціна часто…
Зима приносить водіям чимало клопоту, особливо під час сильних морозів. Одна з найпоширеніших проблем —…
Розкішні автомобілі часто коштують дуже дорого, але їхня ціна може різко знижуватися після покупки. Уже…