Українські автовласники знають, що є заборонені місця не лише для паркування, а й для зупинки, які часто позначені відповідними дорожніми знаками. Проте, у випадках форс-мажору зупинка там не вважається порушенням. До таких ситуацій можна віднести, наприклад, раптове закінчення пального в автомобілі. В цьому випадку можна використовувати аварійку, знайти пальне і якнайшвидше покинути заборонену зону.
У деяких країнах, проте, нестача пального може бути не приводом для звільнення від покарання, а навпаки – додатковим обтяжуючим обставини.
На місцевих автобанах у Німеччині, де відсутні обмеження швидкості, а лише рекомендовані умови руху, заборонено робити зупинки. Якщо автомобіль раптово зупинився через нестачу палива, водія оштрафують на 70 євро (близько 3000 гривень).
Місцеві законодавці вважають, що виїзд на автобан з недостатнім запасом палива є виявом недбалості водія. Вони вважають, що автовласник повинен перед поїздкою налаштувати автомобіль і перевірити рівень палива в баку, особливо умовах, коли зупинка заборонена. Закон стверджує, що дії водіїв, які не виконали свої обов’язки, можуть створити небезпеку для інших учасників дорожнього руху, тому вони повинні нести відповідальність за це.
Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!
Сьогодні сучасні автомобілі нашпиговані найрізноманітнішими функціями, які мають робити процес експлуатації транспортного засобу зручнішим і…
Фінансований американським мільярдером Джеффом Безосом стартап Slate Auto представив на автошоу в Лос-Анджелесі електрокар Slate.…
У Києві помітили один із перших екземплярів оновленого електричного кросовера Tesla Model Y Juniper на…
Поняття «поганий водій» часто має суб'єктивне забарвлення, тому у кожного своя думка з цього приводу.…
Багато водіїв сучасних автомобілів, оснащених функцією дистанційного запуску двигуна, охоче користуються цим нововведенням. Наприклад, вранці,…
Експлуатація автомобіля на холостому ходу, як і раніше, залишається спірною темою. У деяких країнах тривала…