В Україні системи автоматизованої фіксації порушень правил дорожнього руху впроваджуються все швидше і активніше, щоб уникнути людських помилок і спростити процес контролю за безпекою на дорогах.
Однак, в процесі впровадження цих технологій можуть виникати ситуації, коли все ж таки відбуваються помилки і неточності через участь людей у керуванні цим процесом.
Юристи наголошують, що штрафи за порушення швидкісного режиму, які приходять поштою, можна оспорити за певних умов. Для того щоб водія притягнули до відповідальності за допомогою автоматичної фото-відеофіксації, він повинен був порушити правила на ділянці, де розміщений спеціальний дорожній знак 5.70, який повинен бути добре видно всім учасникам дорожнього руху.
Якщо встановлено, що штраф виписано з порушенням вимог, то його можна успішно оскаржити в суді. В такому випадку не має значення, з якою швидкістю рухався водій.
Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!
Сьогодні в Україні пікапи набирають популярності. Вітчизняні автолюбителі починають відкривати для себе всі переваги компактних…
Kia поступово нарощує лідерство в сегменті SUV на світовому ринку, тіснячи конкурентів. Незалежний дизайнер Теофілус…
Сьогодні на ринку автомобілів просто тотальне домінування кросоверів і позашляховиків. Сегмент SUV пропонує моделі на…
Сучасні автомобілі мають багато технологічнних поліпшень, які дозволяють водіям отримувати в режимі реального часу важливу…
Минуло вісім років з моменту прем'єри Mercedes-Benz G550 4x4². Видання CarBuzz стверджує, що до сьогоднішнього…
Якщо рульове колесо під час їзди почало вібрувати, вам варто потурбуватися цією проблемою не тільки…