Водіям може здатися, що їм не потрібно знати, як правильно взаємодіяти з поліцією, якщо вони дотримуються Правил дорожнього руху і не порушують закон. Однак практика показує, що знання своїх прав і юридична підготовка можуть бути важливими. В іншому випадку, вас можуть неправомірно покарати навіть без доказів.
Юристи “Дорожнього адвоката” розповідають про випадки, коли поліцейські застосовують хитрий метод, щоб переконати водія у його неправоті. На місці зупинки вони можуть натискати на водія і переконувати його в тому, що він порушив правила. Потім вони записують це “зізнання” на камеру і використовують як доказ у справі, щоб притягнути водія до відповідальності.
У ситуаціях, коли водія намагаються переконати в його провині, важливо вчасно оскаржити дії поліції в суді. Якщо водій не встигає подати оскарження або сплачує штраф, це може бути сприйнято як визнання провини. Проте у суді дії поліції можуть бути визнані незаконними, а штраф або інше покарання – скасовані. Органи правосуддя, як правило, не вважають зізнання водія за доказ вини, якщо немає інших об’єктивних підтверджень.
Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!
Не кожен водій буде радий, якщо його зупинить поліція. Однак іноді й для патрульних спілкування…
Штрафи за порушення ПДР в Україні є найчастішим видом покарання для водіїв. Однак значна частина…
Колір автомобіля — це не лише про зовнішній вигляд. Психологи вважають, що обраний відтінок може…
Розкішні німецькі кросовери поєднують стиль, передові технології, високу якість і потужність. Однак їхня ціна часто…
Зима приносить водіям чимало клопоту, особливо під час сильних морозів. Одна з найпоширеніших проблем —…
Розкішні автомобілі часто коштують дуже дорого, але їхня ціна може різко знижуватися після покупки. Уже…