Вмикати внутрішню рециркуляцію повітря в машині — це просто, достатньо натиснути кнопку. Восени та взимку, коли повітря в містах стає гіршим, ця функція дуже корисна. Вона допомагає захистити салон від пилу та бруду, а також покращує роботу клімат-контролю. Система тимчасово перекриває доступ зовнішнього повітря, утримуючи вже нагріте або охолоджене повітря всередині.
Читайте також:
Як паркувати авто, щоб його не забрали на штрафмайданчик: поради для водіїв
Шість дизельних кросоверів і позашляховиків з найкращою економічністю пального на сьогодні
Коли треба включати рециркуляцію
У нових авто обдув може вмикатися автоматично, якщо датчики помічають погану якість повітря, наприклад, у заторі. Але зазвичай цю функцію потрібно вмикати вручну – вона позначена значком авто зі стрілкою всередині. Режим рециркуляції допомагає швидше зігріти салон взимку та охолодити влітку, оскільки не пропускає холодне чи гаряче повітря ззовні.
Будьте обережні з сонливістю
Використання внутрішнього обдуву знижує навантаження на кондиціонер, що економить паливо. Але важливо регулярно міняти фільтр, щоб уникнути накопичення бруду. Довго вмикати цей режим не варто: нестача кисню і висока вологість можуть запотіти вікна та викликати втому у водія. Краще вмикати рециркуляцію на короткий час – наприклад, при запуску двигуна або коли повітря зовні сильно забруднене.
Тому в деяких автомобілях функція внутрішньої циркуляції автоматично вимикається через 10–20 хвилин, щоб запобігти неприємній та задушливій атмосфері в салоні.
Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!
У минулому місяці українці купили 1,9 тисячі гібридних автомобілів, що на 7% більше порівняно з…
Серед сучасних моделей Mazda є особливий автомобіль, який став знаковим для компанії. Це перший кросовер,…
Американський механік Скотті Кілмер, який має 57 років досвіду ремонту авто, пояснив своїм підписникам на…
Компанія Skoda нещодавно показала новий компактний кросовер Kylaq. Спочатку він створювався для ринку Індії, але…
За неправильне паркування автомобіль можуть евакуювати на штрафстоянку. Щоб цього уникнути, водії використовують різні хитрощі.…
Вибоїни на українських дорогах, на жаль, звичне явище, і наїхати на них може будь-який водій.…