Що категорично не можна робити під час запуску двигуна взимку

Автоексперти визначили основну помилку, яку роблять багато водіїв, коли заводять свої автомобілі взимку.

Часто водії вставляють ключ у замок запалювання і безперервно запускають стартер для запуску двигуна. Спеціалісти нагадують, що такий підхід не є оптимальним, особливо після тривалої стоянки в холодну погоду.

Суть проблеми полягає в тому, що відразу після активації запалювання комп’ютер автомобіля аналізує інформацію від усіх систем та датчиків, щоб вибрати оптимальний алгоритм подачі палива. Цей процес займає всього кілька секунд. Якщо мотор запустити негайно, система буде працювати за “усередненим” алгоритмом, що може призвести до неповного згоряння паливної суміші і, отже, збільшення навантаження на каталітичний нейтралізатор.

Експерти підкреслюють, що, просто зачекавши кілька секунд після включення запалювання перед запуском стартера, ви можете помітно збільшити термін служби каталізатора, який є дорогим компонентом.

Крім того, важливо пам’ятати, що “неправильне” згоряння палива також може призвести до інтенсивного утворення нагару, що в подальшому може викликати поломку силового агрегату. Це правило особливо актуальне для автомобілів з дизельними двигунами, де неповне згоряння важкого палива швидко може призвести до забруднення фільтрів у вихлопній системі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело ampercar.com
Читайте також