Водіям розкрили простий лайфхак, який рятує від аварії та штрафу

Згідно з Правилами дорожнього руху, водії в Україні повинні не лише коректно поводитися на дорозі, але й дбати про технічний стан своїх автомобілів. Один з обов’язків – уникати використання автомобілів зі зношеним протектором шин.

За використання автомобіля зі зношеним протектором шин передбачено штраф у розмірі 340 гривень, а у разі повторного порушення можливе позбавлення прав на півроку. Ця проблема також може призвести до аварій. Проте є простий лайфхак, за допомогою якого можна запобігти цьому – достатньо мати при собі монетку та вільні кілька секунд.

Візьміть 50-копійкову монету і вставте її між канавками протектора шини. Якщо в перевернутому положенні на монеті не видно напису з роком випуску, це означає, що глибина протектора вашої шини перевищує 1,6 мм, що відповідає безпечному рівню для їзди.

Якщо ви все ще можете прочитати напис на монеті, це означає, що глибина протектора вашої шини надто мала, і їй потрібна заміна. Не варто відкладати це, оскільки це може призвести не лише до штрафу, але й до небезпечних ситуацій на дорозі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело The Sun
Читайте також