Як розпізнати підроблені шини, коли купуєте автомобільну гуму

При покупці відомих марок шин варто уникати сумнівних продавців, оскільки існує ризик отримати підробку або шини з низькою якістю.

Розпізнаємо підробку

Один спосіб – “палити гуму”. Вона залишає чорні смуги на дорозі і швидко зношується. Ще один спосіб – підсилення шин пивом. Це легко виявити: протріть шину вологою ганчіркою. Якщо ганчірка забарвилася, краще не купувати такі шини. При виборі зимових шин подивіться на шипи. У якісних шинах вони трохи заховані всередині, що забезпечує краще зчеплення із сухим асфальтом та менше шуму. Якщо шипи нерухомі і виступають, це може бути ознакою дешевих або підроблених шин.

Маркування шин

Один зі способів впізнати якісні шини – подивитися на маркування на боці шини. Оригінальні шини мають спеціальний код, що вказує на відповідність міжнародним стандартам безпеки. На підробках часто відсутня цифра в коді. Купуючи шини від ненадійних продавців, існує ризик купити імітацію або підроблену гуму. Щоб уникнути переплати за підробку, вивчіть товар і зверніть увагу на маркування. Найголовніше – це безпека на дорозі!

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Telegraf
Читайте також