Як розпізнати, що автомобіль є утоплеником: поради для водіїв

Купуючи вживане авто, треба бути уважним і ретельно його оглядати, бо воно може бути “утоплеником”. Навіть професіонали інколи не можуть виявити сліди води без повного розбирання, але вам можуть допомогти навіть поверхневі ознаки.

Очевидні ознаки, що автомобіль був у воді:

– запах вогкості у салоні;

– наявність корозії;

– плями на поверхні дзеркальних відбивачів фар;

– гул у генераторі, помпі, гідропідсилювачі керма та інших навісних пристроях;

– несправне електроустаткування.

Особливу увагу слід звернути на болотистий запах, навіть якщо салон виглядає ідеально чистим, оскільки це може свідчити, що машина була у воді. Перевірте накладки, місця прилягання обшивки до корпусу, а також загляньте під ковпачки, що захищають електричні контакти.

Якщо під час таких перевірок ви виявили іржу, це може свідчити про те, що автомобіль був у воді. Плями на поверхні дзеркальних відбивачів фар також можуть бути наслідком водяного впливу. Крім того, різні шуми в генераторі, помпі, гідропідсилювачі керма, кондиціонері та інших пристроях теж мають викликати підозру.

Обов’язково перевірте, чи правильно працює електрообладнання. Якщо центральний замок не функціонує, не працює обігрів заднього скла та інше – ці ознаки можуть свідчити про те, що автомобіль постраждав від повені.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Avtomir
Читайте також