Як збільшити термін служби акумулятора у вашому авто: розкрито секрет довговічності

Багато людей не усвідомлюють, що термін служби акумуляторних батарей для автомобілів обмежений до двох років або до 90 тисяч кілометрів пробігу / 3000 мотогодин роботи. Експерти пояснили, як дії власників автомобілів можуть скоротити цей термін служби і як його можна продовжити.

Хоча акумулятори зазвичай розраховані на два роки, деякі можуть прослужити і чотири, і п’ять, а іноді навіть десять років. Також бувають випадки, коли вони не витримують і року. Все це залежить від того, як власник доглядає за ними.

Коли купуєте акумулятор, слід звертати увагу на його вагу. Легші акумулятори мають менше свинцевих пластин, що може вплинути на те, скільки енергії вони зможуть надати.

Фахівці кажуть, що прикурювання розрядженого акумулятора не завдає йому шкоди. Проте неправильні дії власника після цього можуть вплинути на його роботу. Якщо акумулятор розрядився, його потрібно зарядити. Це можна зробити тривалою поїздкою по швидкісній дорозі або спеціальним обслуговуванням. Але якщо користуватися лише короткими поїздками, акумулятор може вийти з ладу швидше.

Також, використання автомобільних фар і гучної музики під час припинення роботи двигуна на відкритому повітрі може розрядити акумулятор. Підключення потужних електроінструментів до інвертора також може спричинити розрядження акумулятора. Якщо акумулятор вичерпає свій ресурс, його доведеться замінити. Недостатнє заряджання може призвести до утворення сульфату на пластинах, а занадто інтенсивне – до корозії на свинцевих клемах.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Wheel news
Читайте також