Популярні рамні позашляховики з великим пробігом: названо 5 моделей

Серед любителів автомобілів дуже популярні великі позашляховики з міцною рамною конструкцією кузова. Експерти з сайту mmr.net.ua склали рейтинг найнадійніших таких автомобілів, які активно продаються на вторинному ринку, навіть якщо вони мають великий пробіг. У цьому рейтингу на перших місцях розташувалися дві моделі від Toyota: Land Cruiser 200 та Land Cruiser Prado.

Сімейство Land Cruiser Prado доступне з різними типами двигунів, включаючи 2,7-літровий та 4,0-літровий бензинові версії, а також дизельні моделі об’ємом 2,8 та 3,0 літра. Усі ці двигуни працюють надійно і не створюють проблем для власників навіть до 400 тисяч кілометрів пробігу.

Land Cruiser 200 доступний з кількома типами двигунів. Один з них – 4,7-літровий мотор 2UZ-FE з потужністю 288 к.с. Також є 4,6-літровий V8 двигун з кодом 1UR-FE, який може розвивати до 314 к.с. Для тих, хто віддає перевагу дизелю, є 4,5-літровий агрегат.

На третьому місці у рейтингу є Lexus LX470. Цей автомобіль має 4,7-літровий бензиновий двигун V8 з потужністю 234 к.с. Якщо вчасно проводити технічне обслуговування, то бензинові двигуни Toyota Land Cruiser 200 і Lexus LX470 можуть без проблем досягти пробігу в 1 млн км.

На четвертому місці є Toyota Fortuner. Він може мати або 2,7-літровий бензиновий двигун, або 2,8-літровий дизельний. Цей позашляховик збудований на базі пікапа Hilux і відзначається своєю надійністю.

На п’ятому місці розташувався Chevrolet Tahoe, який також славиться своєю надійністю. Цей автомобіль має 5,3-літровий бензиновий двигун, який розвиває потужність 324 к.с.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також