Від них краще триматися подалі: назвали 5 невдалих компактних кросоверів

Ринок вживаних автомобілів завжди має багато моделей на вибір, але деякі з них краще уникати. Експерти з видання SlashGear склали список із п’яти машин, які показали себе погано і можуть бути невдалим вибором для покупців у 2024 році.

Ford Escape

Ford Escape увійшов до топ-25 найпродаваніших автомобілів у США в 2024 році, але це не означає, що він надійний. Цю модель погано оцінюють за надійністю в Consumer Reports вже багато років. Жодне покоління Escape не набрало більше 40 балів зі 100, а модель 2021 року отримала лише п’ять балів.

GMC Terrain

Перші моделі GMC Terrain, що з’явилися у 2010 році, займали невизначене положення між компактними та середньорозмірними кросоверами. Однак оновлення 2018 року чітко визначило його як компактний кросовер. Незважаючи на покращення, моделі, що випускалися до 2018 року, мали значні проблеми з надійністю, отримуючи низькі оцінки від Consumer Reports (до 40 балів).

JD Power, навпаки, оцінило Terrain вище, зокрема, модель 2017 року отримала 87 балів. Проте враження від керування залишали бажати кращого – та ж модель отримала лише 74 бали, а рейтинг задоволеності власників від Consumer Reports склав лише один із п’яти.

Jeep Cherokee

Після ребрендингу в 2014 році Jeep Cherokee часто критикували власники. За шість з десяти років він отримував найнижчу оцінку задоволеності – один з п’яти, лише модель 2021 року мала трохи кращі оцінки. Модель 2014 року була особливо ненадійною, отримавши 20 зі 100 балів, і мала багато проблем з вихлопною системою, двигуном, трансмісією, підвіскою та електронікою. У цей рік було 11 відкликань, а Cherokee зайняв місце на шість пунктів нижче топ-10 компактних кросоверів за версією JD Power.

Nissan Rogue

Автомобілі Nissan зазвичай відомі своєю надійністю, але Rogue – виняток. Хоча він часто потрапляє до списку топ-10 компактних кросоверів за версією JD Power, зазвичай займає нижні місця. Оцінки надійності від Consumer Reports для нього рідко бувають нижчими за 20 зі 100, але й не піднімаються вище середнього рівня. Відгуки власників також часто низькі – один з п’яти балів. З 2008 по 2018 рік у Rogue було в середньому 124 скарги на рік, причому 2013 рік був найгіршим через проблеми з трансмісією.

Volkswagen Tiguan

Перше покоління Volkswagen Tiguan (2009-2017) зарекомендувало себе добре в рейтингах JD Power, часто входячи до топ-5 з оцінками надійності від середніх 70 до низьких 80 балів. Проте жодна модель цього покоління не отримала більше одного з п’яти балів за задоволеність власників від Consumer Reports.

З випуском другого покоління у 2018 році, Tiguan почав втрачати позиції в рейтингах JD Power і отримав 13 відкликань порівняно з чотирма у 2017 році. Модель 2018 року отримала оцінку 20 зі 100 за надійністю від Consumer Reports, а найчастішими скаргами власників були проблеми з двигуном, зокрема його зупинки під час руху.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також