Чому не варто обливати водою кузов авто перед нанесенням піни: важливі поради для водіїв

Власник автомийки сказав, що багато людей миють авто неправильно. Вони спочатку змочують його водою, а потім наносять піну. Експерт пояснив, що це не дуже ефективно і розповів, як треба правильно мити машину.

Експерт також сказав, що використання води потрібно обмежити до випадків, коли автомобіль дуже брудний. У інших випадках вода під великим тиском може розбризкувати бруд по машині, що може пошкодити фарбу через тертя.

Правильний спосіб миття автомобіля – спочатку нанести піну знизу вгору. Таким чином, піна краще очистить брудні місця, оскільки там вона буде триматися довше. Верхня частина автомобіля зазвичай менше забруднена, тому для неї тривалий контакт з піною не так важливий.

Експерт радить зачекати 1-2 хвилини, щоб піна могла добре очистити бруд з автомобіля, хоча для цього вистачить і 30 секунд. Потім треба змити піну водою зверху вниз, щоб не розмазати бруд.

Не треба розплескати піну по всій машині широкими рухами. Краще спочатку обробити дах, а потім уважно очистити всі інші частини, тримаючи пістолет зверху. Таким чином можна швидко і ефективно помити автомобіль.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Wheel news
Читайте також