Ніколи не купуйте такий автомобіль: назвали 9 тривожних маркерів

Купівля вживаного автомобіля є чудовим способом заощадити гроші і отримати надійний транспортний засіб, який прослужить вам довго. Однак потенційним покупцям варто бути обережними і проявляти належну увагу при виборі машини з пробігом. Експерти видання GO виокремили 9 ознак, які можуть свідчити про неякісну покупку.

Великий пробіг
Чим більший пробіг у автомобіля, тим вища ймовірність наявності хронічних проблем, вирішення яких може бути дорогим і складним процесом.

Немає гарантії
Найкраще купувати автомобілі з невеликим пробігом і ще діючим гарантійним обслуговуванням. Однак якщо машина була придбана лише рік-два тому і вже втратила гарантію, це може бути сигналом для покупця при виборі.

Шуми підвіски
Обережно слухайте будь-які незвичайні звуки, наприклад скрипи або стуки, які походять з уживаного автомобіля. Це може бути ознакою проблем з амортизаторами, стійками або підшипниками.

Пошкоджена рама або кузов
Уважно огляньте зовнішній вигляд автомобіля на наявність вм’ятин, подряпин, пошкоджень фарби та інших потенційно тривожних ознак. Також важливо оглянути стан днища, дзеркал, фар і лобового скла.

Проблеми під капотом
Спочатку слід детально оглянути стан двигуна на наявність витоків, тріщин, слідів іржі, диму або запахів гару.

Іржа
Корозія є серйозною проблемою, вирішення якої може бути дуже складним. Особливу увагу слід звертати на стан днища автомобіля.

Тривожна історія автомобіля
Неясна або сумнівна історія володіння автомобілем може свідчити про спробу приховати різні проблеми, такі як участь в ДТП, правові обмеження чи навіть викрадення.

Нерівномірний знос протектора шин
Якщо шини мають нерівномірний знос протектора, це може вказувати на проблеми з ходовою частиною автомобіля.

Занадто дешева ціна
Експерти радять бути обережними з надто вигідними пропозиціями, оскільки за ними можуть стояти серйозні проблеми, які продавець намагається замаскувати, пропонуючи низьку ціну.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також