Перевірте багажник: список речей, які повинні бути в авто під час воєнного стану

Українські водії повинні бути особливо уважними та обережними під час воєнного стану. Форс-мажор може виникнути у найнепридатніший момент, коли піклування про комфорт та безпеку вже буде пізно. У зв’язку з цим Міністерство внутрішніх справ України поширило серед автомобілістів список необхідних речей, які повинні бути в багажнику кожного автомобіліста під час тривання воєнного стану.

1. Лопата: потрібна для прибирання доріг або визволення автомобіля від бруду та снігу. В критичних ситуаціях можна використовувати для самозахисту.

2. Ніж: важливий інструмент для виживання у різних ситуаціях. З його допомогою можна розрізати застряглий ремінь безпеки, відкрити упаковку з продуктами або створити тимчасове укриття.

3. Невелика сокира: корисна для використання у різних ситуаціях, наприклад, для рубки деревини для вогню або створення підкладок під колесо для кращого зчеплення з дорогою у погану погоду.

4. Буксирний трос: важливий предмет для пересування автомобіля у випадках поломки, аварії або евакуації.

5. Рулон армованого скотчу: корисний для тимчасового ремонту пошкоджень автомобіля, заклеювання розривів шлангів або кузова.

Також варто мати при собі запас води, їжу, що не псується та теплий одяг. Корисно також мати в автомобілі портативний акумулятор, ліхтарик і запасний канистер з пальним.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Gazeta.ua
Читайте також