ТОП-5 провокаційних запитань поліції, на які водіям потрібно відповісти правильно

Зустріч із поліцією на дорозі може бути напруженою, особливо якщо ви не впевнені, як правильно відповісти на запитання інспектора. На сайті wheel-news рекомендують бути готовими до 5 типових фраз поліцейських, щоб уникнути можливих проблем.

“Де і ким ви працюєте?”
Таке питання часто задають для отримання інформації для складання протоколу про порушення. Інспектор також може спробувати оцінити вашу здатність до оплати штрафу. Відповідайте чесно і коротко, уникаючи деталей про ваш дохід або посадові обов’язки.

“Куди прямуєте?”
Це питання може стосуватися перевірки на вживання алкоголю. Відповідайте впевнено і конкретно, уникаючи будь-яких підстав для підозр. Якщо маєте підозру, що випадково перевищили швидкість, скажіть, що поспішаєте в аптеку за ліками або на надання невідкладної допомоги.

“Де навчається ваша дитина?”
Якщо в автомобілі перебуває дитина, інспектор може запитати про це, щоб визначити її вік і переконатися, що вона перевозиться відповідно до правил безпеки. Відповідайте чесно і без вагань.

“Порушуємо?”
Це запитання може бути спробою підставити вас, спонукати вас відчути провину або збентеження. Найкраще відповісти спокійно і уточнити, на що саме вони натякають. Невпевненість може створити в поліцейського враження, що він може звинуватити вас у порушенні.

“І що мені робити з вами?”
Це може бути спробою натякнути на вимогу хабаря. Не пропонуйте гроші і не погоджуйтеся на такі умови. Ввічливо попросіть інспектора пояснити, що саме він очікує від вас.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також