Топ-5 прихованих функцій вашого авто, про які ви не знали

Сучасні автомобілі – це не лише засіб пересування, а й складний технологічний “організм” з різноманітними функціями. Багато водіїв не встигають вивчати всі нові можливості своїх автомобілів і навіть не знають про існування деяких прихованих функцій. Експерти виявили низку корисних можливостей, які можуть стати в пригоді водіям у їхньому щоденному житті.

Вимкнення подушки безпеки

Важливо відключати подушку безпеки, якщо ви перевозите дитину в автомобілі. Це стосується тих випадків, коли дитина сидить в дитячому автокріслі. Подушка безпеки, яка може врятувати дорослого, може бути небезпечною для дитини через її розмір і вагу. Відключити подушку можна за допомогою спеціального перемикача, який зазвичай розташований на передній панелі автомобіля.

Поворот сонцезахисної шторки

Багато сучасних автомобілів мають сонцезахисний «козирок», який можна повертати в бік, щоб захистити водія і пасажирів від бічного сонячного світла. Цей «козирок» може прикривати верхню частину вікна, щоб забезпечити більш ефективний захист.

Нічний режим дзеркала

У багатьох автомобілях є можливість увімкнення електрохромного режиму в задньому дзеркалі. Ця функція антивідблиску дозволяє захистити водія від засліплення вночі, коли йому може потрапити в очі відображення фар автомобілів, що йдуть позаду.

Екстрене гальмування електронним “ручником”

Багато водіїв навіть не знають, що їхній електронний ручник може бути використаний для екстреного гальмування. При цьому система автоматично увімкнує аварійний стоп-сигнал.

Блокування задніх дверей

Перемикач із написом “Lock” біля замка на задніх дверях є корисною функцією для водіїв, які часто перевозять дітей. Він дозволяє заблокувати відчинення дверей, щоб уникнути випадкового відкриття їх дітьми під час руху.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Твоя машина
Читайте також