Як уникнути афери при купівлі авто онлайн: 5 ознак підступної схеми

Купівля вживаного автомобіля в Інтернеті може бути зручним і результативним способом отримання нового транспортного засобу. Проте, існує ризик натрапити на шахраїв або недобросовісних продавців. Експерти страхової компанії Hagerty’s навели п’ять ознак, які можуть свідчити про можливість обману під час покупки вживаного автомобіля в Інтернеті:

Зворотний пошук за зображеннями в мережі:

Якщо ви помітили, що фотографії автомобіля вже використовувалися в інших оголошеннях, це може бути підозрілим знаком. Це може свідчити про те, що поточне оголошення є шахрайським або підробленим. Щоб перевірити цю інформацію, корисним може бути зворотний пошук за фотографіями на різних пошукових сайтах.

Запит актуальної фотографії:

Продавці можуть використовувати застарілі або відредаговані фотографії, щоб замаскувати дефекти або проблеми автомобіля. Тому важливо запитати актуальні фотографії, які були зроблені самим продавцем.

Запит місця розташування:

Попросіть продавця надати точне місце розташування автомобіля. Якщо він уникає цього питання або дає сумнівні пояснення, це може свідчити про те, що він ховає щось.

Персональний огляд:

Не бійтеся попросити особистий огляд автомобіля перед покупкою. Якщо продавець відмовляється або дає різні виправдання, це може свідчити про те, що він щось приховує.

Занадто добре, щоб бути правдою:

Якщо пропозиція здається надзвичайно вигідною, ймовірно, щось не так. Будьте обережні з надзвичайно низькими цінами або дуже вигідними умовами, оскільки це може бути підступною схемою.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело The Sun
Читайте також