Запах бензину в автомобілі: чому це небезпечно та що з цим робити

Запах бензину не дивує автомобілістів, але якщо він відчувається в салоні, це привід насторожитися. Експерти порталу «Стіна» пояснюють причини цього явища і дають поради, що робити в таких ситуаціях.

Потрібно знати, що бензин не тільки легко займається, але й дуже токсичний. Вдихання його парів може викликати погіршення самопочуття і проблеми зі здоров’ям. Тому, якщо в салоні з’явився запах бензину, слід ставитися до цього серйозно.

Запах бензину зазвичай з’являється через витік палива. Це може бути через пошкоджену паливну систему, насос або ущільнювачі. Іноді причина – несправна вентиляційна система. Найпростіше знайти і виправити витік у видимій частині паливного бака, найчастіше у місці з’єднання горловини з баком. Якщо ж пошкодження між баком і кузовом, то це важко виправити, бо потрібно розбирати і знімати бак. Це краще робити дуже обережно або в спеціалізованій майстерні.

У деяких автомобілях паливо може витікати під час заправки до повного бака, особливо влітку. Це трапляється, коли бензин під тиском виходить через вентиляційні отвори або з-під прокладки бензонасоса. Тому в спеку краще не заливати бак до кінця.

Експерти кажуть, що про пошкодження бензонасоса може свідчити увімкнений індикатор Check Engine. Це часто трапляється ще до появи запаху бензину.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також