Щоб не витрачати свій час і гроші, українці часто продають свої автомобілі за генеральною довіреністю. Але, попередній власник має знати, що, оскільки машина офіційно не зареєстрована на іншу людину, всі штрафи буде отримувати саме він.
Колишній власник може скільки завгодно доводити, що порушив закон не він, а інша людина, яка була за кермом, але уникнути сплати штрафу не вдасться.
У разі не сплати штрафу у зазначений термін, буде відкрито провадження з можливим арештом майна.
Фактичний порушник може звернутися до МВС із заявою про згоду на притягнення його до адміністративної відповідальності та сплату штрафу. Однак змусити його це зробити неможливо.
Нагадаємо, що розв’язувати питання можна простіше, існує спеціальний реєстр з інформацією про правильного користувача. Дані вносяться на підставі заяви до сервісного центру МВС користувачем, який має нотаріально завірену довіреність від власника транспортного засобу.
Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!
Сьогодні багато водіїв в Україні використовують автомобільний прикурювач для зарядки різних гаджетів. Але експерти попереджають,…
Сучасні автомобілі – це не просто транспорт, а справжні технологічні дива. Багато водіїв навіть не…
Багато сучасних авто випускають без запасного колеса, щоб зменшити витрати. Але це створює проблему, якщо…
Каталітичний нейтралізатор (каталізатор) допомагає зменшити шкідливі викиди автомобіля з двигуном внутрішнього згоряння. Це важлива частина…
Не кожен водій буде радий, якщо його зупинить поліція. Однак іноді й для патрульних спілкування…
Штрафи за порушення ПДР в Україні є найчастішим видом покарання для водіїв. Однак значна частина…