Українські водії автомобілів та мотоциклів давно звикли до того, що, на перевагу, вони стають основними учасниками розгляду справ про порушення правил дорожнього руху, навіть якщо інші учасники також винні у подіях на дорозі.
Зокрема, автовласники часто опиняються в складних ситуаціях через безвідповідальність пішоходів, які ігнорують встановлені правила поведінки на дорозі. Традиційно, поліція спрямовувала всю вину на водіїв, але ця практика востаннє зазнає змін.
За інформацією юристів з «Дорожнього адвоката», останнім часом в Україні стають все частішими випадки притягнення пішоходів до відповідальності за порушення правил дорожнього руху. Патрульні почали активно виявляти і карати порушників, які часто переходять дорогу в невстановленому для цього місці.
Цей вид порушень часто стає причиною дорожньо-транспортних пригод, і тепер поліція та суди обережніше ставляться до цього. Важливо відзначити, що правоохоронці та судові органи все частіше визнають пішоходів винними та штрафують їх за ч. 1 ст. 127 КУпАП, штрафуючи на суму 255 гривень. Таким чином, водії мають можливість вказати на порушення правил дорожнього руху пішоходами, які спричиняють аварійні ситуації на дорозі.
Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!
В Україні заборонено керувати автомобілем і одночасно розмовляти по телефону. Експерти пояснили, які наслідки чекають…
Будь-який водій може опинитися в ситуації, коли під час руху раптом провалюється педаль гальма і…
Багато українських водіїв допускають одні й ті ж помилки за кермом. Одна з них –…
Українські водії часто спілкуються між собою різними сигналами автомобіля. Але деякі з них, на подив…
Спокійна їзда може знизити витрати пального та продовжити термін служби двигуна, але вона може негативно…
Якщо витрати на паливо стали надто високими, варто звернути увагу на вибір шин. На сайті…